Semináre Iva Tomana

Chcete mať úspech v práci aj v živote?

Absolvujte školenia a semináre Iva Tomana.


Prečo práve semináre Iva Tomana?

Pretože je to podnikateľ s výsledkami a nie "profesor" z vysokej školy. Založil medzinárodnú spoločnosť TAXUS International, ktorú používa ako „laboratórium“, v ktorom testuje rôzne postupy. Výsledky vám prezradí na svojich seminároch. Zistíte, čo funguje, čo nie a ako máte prakticky postupovať. Všetko overil s pomocou 8 000 ľudí v piatich krajinách. Ivo Toman vybudoval prosperujúcu firmu napriek tomu, že je obmedzený vrodenou nemocou. Vďaka postihnutiu získal iný pohľad na vec.

Prečítajte si ďalšie dôvody


V čom sú školenia Iva Tomana iné

1. Školitelia sú väčšinou "poradcovia". Nič nepredávajú. Len učia. Kto to nevie v praxi, väčšinou učí. Svoju odbornosť dokazujú používaním cudzích slov. Takže im nakoniec ani nerozumieme. Ivo Toman je podnikateľ s výsledkami. Má svoje „laboratórium“, v ktorom všetko overuje a potom vám prezradí, čo funguje a čo nie. Všetko overil na 8 000 predajcoch v 5 krajinách.

2. Školiace firmy sa predbiehajú v šírke tém. Školitelia sú teoretici so „širokým“ zameraním. Ivo Toman má úzke zameranie. Špecializuje sa na Marketingovú psychológiu a osobný rozvoj. Vo svojich firmách skúša rôzne postupy. Potom vám oznámi výsledky, a vy nemusíte opakovať chyby iných.

3. Základné kritérium pri výbere seminára je nízka cena a zľavy (kvalita je druhoradá). Personalisti zorganizujú lacné semináre a odškrtnú si splnenie povinnosti. Tento formálny prístup spôsobuje slabé výsledky vzdelávania. Ivo Toman kladie dôraz na vaše výsledky. Snaha šetriť nesmie spôsobiť, že zabudnete zarábať. Kvalita vzdelávania ovplyvňuje zisk vašej firmy.

4. Školitelia radi používajú technické vymoženosti. Lenže tie z troch dôvodov paradoxne zhoršujú zapamätanie: Svietiace plátno alebo obrazovka ruší vaše počúvanie. Nevenujete sa výkladu, ale porovnávate obrazovku s manuálom.....
Témy seminárov pre jednotlivcov


Témy seminárov len pre firmy

Témy firemných seminárov sú rovnaké ako témy otvorených seminárov pre jednotlivca. Firmy majú možnosť vybrať si navyše z nasledujúcich tém školenia.


Chcete získavať ZADARMO výsledky dvadsaťročných skúseností Iva Tomana? 
Chcete dostávať ZADARMO informácie, za ktoré by ste dali tisíce euro?? Chcete sa vyhnúť chybám? 
Jediné, čo pre to potrebujete urobiť, je zadať váš email. Za to dostanete Spravodaje Iva Tomana o osobnom rozvoji 3-4krát mesačne.