Ivo Toman

Majiteľ a zakladateľ medzinárodnej spoločnosti TAXUS International žije v Prahe. Začal s dosť výrazným handycapom. Od detstva je postihnutý silnými tikmi, Touretteovým syndrómom. Klasická medicína mu v jeho zdravotných problémoch nepomáhala, tak sa zaujímal o alternatívnu medicínu a alternatívne cesty.

Po skončení štúdií sa od počiatku deväťdesiatych rokov začal zaujímať o marketing a psychológiu predaja. Spočiatku sa zameral na priamy predaj a na rozvoj predajných schopností predajcov. Pre svoje bohaté obchodné a ľudské skúsenosti bol vyhľadávaným školiteľom mnohých spoločností. Napísal niekoľko kníh o predaji. Len v ČR predal viac ako 500 000 svojich kníh a vyškolil desiatky tisíc ľudí. Nahral niekoľko vzdelávacích audio a video programov.


Ivo Toman

Aj keď práca v predaji a semináre ho uspokojovala, napriek rastúcemu úspechu ho stále viac zaujímala oblasť zlepšovania ľudských schopností a schopností učenia. V roku 2002 sa presťahoval do Prahy a v tom čase sa už úplne zameral na osobný rozvoj.

Svoje viac než pätnásťročné skúsenosti zúročil v roku 2003, kedy začal Martinou Králíčkovou vyvíjať novú revolučnú metódu učenia sa jazykov TAXUS Learning®. V roku 2004 spoločne uviedli Revolučnú angličtinu TAXUS Learning® na český a slovenský trh. V roku 2005 začal jej predaj v Maďarsku a Nemecku. V tom istom roku na český trh tiež prišla Revolučná nemčina TAXUS Learning® s ešte väčším rozsahom než angličtina. V roku 2014 bola spustená už 3. generácie Revolučnej angličtiny.

Ivo Toman venoval rok 2006 príprave nového školiaceho programu s názvom Marketingová psychologie - Instinkt zabijáka, ktorý pomôže podnikateľom a firmám uspieť v konkurenčnom boji. V tomto školení je mnoho príkladov zo spoločnosti TAXUS International s.r.o., ktorú založil v r. 1998.

Ivo Toman venuje časť svojich príjmov podobne postihnutým ľuďom, ktorí ale nemali toľko šťastia a z rôznych dôvodov sa nepresadili.

Chcete získavať ZADARMO výsledky dvadsaťročných skúseností Iva Tomana? 
Chcete dostávať ZADARMO informácie, za ktoré by ste dali tisíce euro?? Chcete sa vyhnúť chybám? 
Jediné, čo pre to potrebujete urobiť, je zadať váš email. Za to dostanete Spravodaje Iva Tomana o osobnom rozvoji 3-4krát mesačne.